Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice in cadrul unui obiectiv de investitie/ unei proceduri constand in : - servicii pentru elaborare documentatie de atribuire, conform legislatiei in vigoare - puncte de vedere raspunsuri la solicitarile de clarificari primite pana la data limita de depunere a ofertelorelaborare instrumente de lucru pentru comisia de evaluare pe tot parcursul analizarii oferteloremitere puncte de vedere cu privire la procesul de evalaure ofertepuncte de vedere cu privire la posibile notificari prealabile/ contestatii/acces dosaralte servicii conexeFirma este neplatitoare de TVA

Număr anunț
DA26925920
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
GRUPUL MERITOCRATILOR EUROPENI S.R.L. (CUI 38723773)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat