Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- MILDE HART.IG.SENS.3STR.2 BU 1 1 TEO SAP.LIC.DAHLIA 800ML BU 2 1 TEO SAP.LIC.GERBERA 800ML BU 2 1 TEO SAP.LIC.SENSI.800ML BU 2 1 SANO C.SOL.GEAM PIST.1L RE 1 1 SANO GREEN ODORIZ.WC 150G BU 2 1 SANO BLUE DETERGENT WC150 BU 3 1 SANO PURPLE DETERGENT WC BU 4 1 GLADE AP.LAV JASM.269ML BU 1 1 GLADE REL.AUT.SP.REZ.269M BU 1 2 NOVAX LAVETE UNIVERSALE 3 BU 1 1 S-B LAVETE ABSORB3BUC BU 1 1 TOPSTAR BURETI 4BUC BU 1 1 FINO GREEN SACI MENAJ.120 BU 2 1 MADERO SACI MEN.LDPE 120L BU 2 1 OTI SACI MEN.35L/50BUC PG 2 1 MILDE RELAX H.IG.3STR.32R BU 1 1 NEVE PROSOP PROFESIONAL Z BU 3 5 PAPELY PROSOP 2STR. 200BU BU 2 1 ROLA HART.2STR.ALBASTRA 1 RL 1 1 SELGROS PROS.HART.2STR.15 BU 1 1 DOMESTOS ATLANTIC 1L RE 2 1 ELMIPLANT SAP.CREMA MAS G RE 1 1 ELMIPLANT SAP.CREMA.FL.PA RE 1 1 ELMIPLANT SAP.LIC.CRANB 5 BU 2 1
- Număr anunț
- DA26962796
- Autoritate contractantă
- COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,41 RON
- Valoare atribuită
- 522,41 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.