Atribuită
Cumpărare directă
CORP ILUM URGENTA 60 LED 3h/6h 19-916/N include TV de 0.90 lei 12917 Buc 5 40,2 201 38,19 CABLU MYYM 3x1.5 14507 ML 25 1,71 42,75 8,1225 CANAL CABLU ADEZIV 25x16 3133 ML 20 1,26 25,2 4,788 CLEMA INFIGERE PT. MYF - 2 G. (1.5-4) WAGO 221-412 11192 Buc 25 0,87 21,75 4,1325 Date facturare: SOCIETATEA NATIONALA DE RADIOCOMUNICATII S.A BUCURESTI, cu sediul in Soseaua Oltenitei, nr 103, sector 4, Bucuresti, CUI RO10881986, J40/7677/1998 prin SUCURSALA DIRECTIA RADIOCOMUNICATII IASI- STR GEORGE ENESCU NR 7, IASI
- Număr anunț
- DA26931245
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31527200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399,97 RON
- Valoare atribuită
- 399,97 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.