Atribuită
Cumpărare directă
Pachet papetarie si consumabile originale Hopax Notes adeziv 76x76mm, 100 file albastru pastel buc 4 Hopax Notes adeziv 76x76mm, 100 file mov pastel buc 3 Hopax Notes adeziv 76x76mm, 100 file roz pastel buc 3 Canon WS-1610T Calculator de birou, 16 digiti, ecran rabatabil buc 2 ErichKrause Up-Right Elegance capsator 24/6, 25-30 coli buc 2 Pelikan Soft Gel ALBASTRU, pix cu gel corp si capac plastic buc 50 Schneider Essential - pix cu mecanism mina albastra, corp plastic orange buc 40 Pilot Roller 0.7 ALBASTRU Frixion, cerneala cu rescriere buc 10 CENTRUM Creion HB cu radiera buc 50 Rotring Rezerva mine 0.9/1.0 HB pentru creion mecanic, set 12 buc set 10 ErichKrause Up-Right Elegance capsator 24/6, 25-30 coli buc 3 Agrafe birou metalice, nichetale, 78mm, cutie 50buc cutie 10 Agrafe de birou metalice 33mm, 100 buc/cutie cutie 10 Capse nr. 24/6, zincate, 1000/cutie cutie 30 Exxo Dosar plastic (PP) BLEUMARIN cu sina si perforatii indosariere buc 100 Exxo Dosar plastic (PP) MOV cu sina si perforatii indosariere buc 100 Exxo Dosar plastic (PP) ROZ cu sina si perforatii indosariere buc 100 Index plastic, A4, A - Z, set 24 file set 10 Rotring TIKKY 3 creion mecanic 0,9mm buc 5 Pelikan Fluid corector cu uscare rapida Blanco, pe baza de apa, 20ml buc 10 Rezerva cub notite alb 9x9cm 500 file infoliat buc 1 Rezerva cub notite color 9x9cm 500 file, infoliat buc 4 Hopax Notes adeziv 76x76mm, 100 file portocaliu pastel buc 4 Hopax Notes adeziv 76x76mm, 100 file roz pastel buc 3 Hopax Notes
- Număr anunț
- DA27017193
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.999 RON
- Valoare atribuită
- 3.999 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.