Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED IPS Philips 27", WQHD, Display Port, Statie de andocare USB-C, Negru ,Home&Office, 25.6 w, 7,52kg, ,LED IPS, rezolutie optima 2560 x 1440, format 16:9 , 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 2 x 1 (mod DP Alt, alimentare de până la 65 W

Număr anunț
DA26999705
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,31 RON
Valoare atribuită
2.098,31 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,31 RON

din 2.098,31 RON estimat