Atribuită
Cumpărare directă
Cuptor incorporabil Electrolux COE7P31X, Electric, 71 l, Clasa A+, Autocuratare pirolitica, SenseCook, Inox/NegruCuptor incorporabil Electrolux COE7P31X, Electric, 71 l, Clasa A+, Autocuratare pirolitica, SenseCook, Inox/Negru Cod Podus: [COE7P31X PREZENTA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA26936622
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39221000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,83 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.