Atribuită Cumpărare directă

Polonice mari monobloc 4 L - 20 BUC Teluri profesionale coada lunga -2 BUC Teluri profesionale -10 BUC

Număr anunț
DA26950279
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
CONTI GRUP SRL (CUI 13502971)
Cod CPV
39221100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.872 RON
Valoare atribuită
3.872 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.872 RON

din 3.872 RON estimat