Atribuită Cumpărare directă

10779865- set reparatie brat-243.12lei/2buc, 10583033-ulei transmisie- 220lei/2buc, 833991-pasta etansare- 15.11lei, 11034198-masca- 31.76lei/2buc, 11049558-masca- 31.76lei/2buc

Număr anunț
DA26934250
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,75 RON
Valoare atribuită
541,75 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,75 RON

din 541,75 RON estimat