Atribuită Cumpărare directă

MASCA DE OXIGEN CU REZERVOR ( ADULTI/ COPII) -forma de scoica Transparenta, la care este atasat un rezervor gomflabil -sa nu-si modifice calitatea la variatiile de temperatura -aplicare rapida - impermeabile la lichide - mareste confortul respirator.

Număr anunț
DA26978912
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625 RON
Valoare atribuită
1.625 RON
Data publicării
05.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625 RON

din 1.625 RON estimat