Atribuită Cumpărare directă

SAVO ANTIMUCEGAI M BUC 15 13.4454 ROLA BUCATARIE 100M M BUC 30 7.563 SOLUTIE GEAM HILLOX 750ML M BUC 15 3.3613 CLORET PARDOSEALA HYGIENE 2IN1 5L M BUC 10 25.2101 HARTIE IGIENICA 3STR ZEWA M BUC 22 12.605

Număr anunț
DA26979012
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,40 RON
Valoare atribuită
1.008,40 RON
Data publicării
05.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,40 RON

din 1.008,40 RON estimat