Atribuită
Cumpărare directă
Masca protectie KN95 Protecție PM2.5 împotriva CORONA VIRUS (COVID-19). Blochează eficient peste 95% din viruși și bacterii. Material de filtrare electrostatic. . Buclă elastică de ureche, moale și confortabilă de purtat.Se ajustează și mulează perfect pe forma feței. Reg EU 2016/425 STANDARD EN149:2001 + A1:2009 AHD LYSOFORM-Dezinfectant chirurgical pentru maini = Dezinfectant alcoolic gata preparat, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor. Aviz MS Nr. 3688/BIO/01/12.24 Elimina flora tranzitorie si flora rezidenta potrivit metodelor de testare EN:13624; EN: 13727; EN:14348 M Terrae si M Avium, EN: 14476; EN:1500 si EN:12791. Listat DGHM/VAH Nu contine substante chimice suplimentare ce se acumuleazã in timp, reducand astfel posibilitatea de iritare a pielii sensibile. Dezinfectia igienica a mainilor: Aplicati 3 ml pe palme si frecati timp de 30 de secunde. Dezinfectia chirurgicala a mainilor: aplicati 3x3 ml pe palme si frecati mainile pana la coate timp de 1,5 minute. PROPRIETATI FIZICE BACTERICID 30 SEC MRSA 30 SEC FUNGICID 30 SEC TUBERCULOCID 1 MIN ROTAVIRUS 15 SEC VACCINIA HBV/HIV/HCV 30 SEC EFICACITATE ANTIMICROBIANA Modalitate de ambalare: - sticla 1 litru
- Număr anunț
- DA26981554
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.170 RON
- Valoare atribuită
- 3.170 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.