Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE MANOPERA: INLOCUIT 4 ANVELOPE 1H X 33.61 LEI INLOCUIT BRAT TRANSVERSAL STG+DR 1.20H X 88.24 LEI INLOCUIT BIELETA ANTIRULIU STG+DR 0.80H X 88.24 LEI INLOCUIT PLACUTE FRANA FATA 1H X 88.24 LEI CTR GEOM TRENURI FATA SI SPATE 1.20H X 88.24 LEI REG PARA TRENURI FATA SI SPATE 0.30H X 88.24 LEI PIESE: BRAT TRANSVERSAL INFERIOR FATA DR 1BUC X 169.40 LEI BRAT TRANSVERSAL INFERIOR FATA STG 1BUC X 169.40 LEI SPRAY CURATATOR FRANE 0.50X 18.20 LEI VASELINA 0.20 X 52 LEI PIULITA 2BUC X 10.29 LEI SET PLACUTE FRANA 1BUC X 81.55 LEI BIELETA BARA ANITIRULIU 2BUC X 20.66 LEI KAMA 185/65R15 V521 4BUC X 151.+26 LEI TOTAL SERVICII: 1.537.46 LEI . Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;
- Număr anunț
- DA26943172
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.537,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.537,46 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.