Atribuită Cumpărare directă

Sort joc volei - compozitie material bumbac 94% si elastan 6%; - model scurt,prevazut cu bentita elastica de 4 cm - marimi: 8 S, 10M, 5L, 2XL

Număr anunț
DA26966047
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
18233000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.659,50 RON
Valoare atribuită
1.659,50 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659,50 RON

din 1.659,50 RON estimat