Atribuită Cumpărare directă

S340MF-I59400005D Sistem Desktop PC ASUS S340MF cu procesor Intel® Core™ i5-9400 pana la 4.10GHz, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, DVD-RW, Wi-Fi, Intel® UHD Graphics 630, Endless OS, White, Mouse + Tastatura

Număr anunț
DA27024010
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau (CUI 4566372)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.084,02 RON
Valoare atribuită
3.084,02 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.084,02 RON

din 3.084,02 RON estimat