Atribuită Cumpărare directă

Tensiune maxima de utilizare : 220-240 V – Curent nominal : 10A(fisa); 10A(priza) Prelungitoarele cu fise se compun din: – fisa (stecker) de alimentare – nedemontabil; – cordon de alimentare de tip H05VV-F

Număr anunț
DA27021192
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
DANI DIVERTIKA SRL (CUI 24723790)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,25 RON
Valoare atribuită
167,25 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,25 RON

din 167,25 RON estimat