Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - pachet diverse materiale constructii, necesare la aprovizionarea Compartimentului Administrativ Gospodaresc din cadrul Primariei Comunei Grumazeti, pentru buna desfasurare a activitatii a departamentului in vederea efectuarii de diverse activitati gospodaresti si reparatii in Comuna Grumazesti, judetul Neamt. Caracteristici pachet diverse materiale constructii, in lei fara TVA, conform referat de necesitate: folie natur -105 metri liniari*5,042=529,41; var (sac)– 70 buc*8,4034=588,24; sarma ghimpata (val, 100 ml) -1 buc*47,8992=47,90; cuie beton ( 3.8*5) -3 cutii*13,4454=40,34; saiba plata m10 - 300buc*0,1681=50,42; saiba cauciuc (4.8*16)-300buc*0,084=25,21 .Total valoare pachet in lei fara TVA = 1.281,52lei.
- Număr anunț
- DA26955704
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.281,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.281,52 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.