Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod Cantitate Pret vanzare MULAJ SET DE DEZVOLTARE A EMBRIONULUI UMAN BMA46 1 960.5 Model COMPOZITIA SANGELUI BMA36 1 450

Număr anunț
DA27033797
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala ”Regina Maria” Bicaz (CUI 17487920)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410,50 RON
Valoare atribuită
1.410,50 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410,50 RON

din 1.410,50 RON estimat