Atribuită Cumpărare directă

baterie mono = 3; racord mono 50cm = 6; set dus = 1; robinet colt 1/2-1/2 = 1; racord chiuveta = 3

Număr anunț
DA27004280
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.22 (CUI 29066500)
Furnizor / câștigător
ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,49 RON
Valoare atribuită
210,49 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,49 RON

din 210,49 RON estimat