Atribuită Cumpărare directă

Comuna Frumosu doreste sa achizitioneze servicii de consultanta privind depunerea cererii de finantare si consultanta pentru asigurarea managementului de proiect - Investitie POC pentru Prioritatea de investitii 2.3.3 tablete scolare. Serviciile de consultanta constau in: intocmirea si depunerea dosarului cererii de finantare, stabilirea punctajului preliminar, raspuns solicitare de intormatii suplimentare, avizare achizitii, intocmire buget final, intocmire documentatii pentru acte aditionale la contractul de finantare, intocmire raportari pe perioada implementarii, intocmire dosare cereri de plata, obtinere avans si contractare credit, precum si orice alte activitati care sunt necesare pentru implementarea corespunzatoare a proiectului pentru investitita: Achizitie echipamente mobile necesare desfasurarii activitatii didactice in mediul on-line in cadrul Scolii Gimnaziale "Ion Suhane", din Comuna Frumosu, Judetul Suceava

Număr anunț
DA26930295
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201 RON
Valoare atribuită
4.201 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201 RON

din 4.201 RON estimat