Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Valuta Cantitate Cantitate Blocata Pret vanzare ACE RECIPROC blue R25 25MM V040252025025 buc LEI 50 50 54.64 ACE RECIPROC blue R40 25MM V040252025040 buc LEI 20 20 54.64 ACE RECIPROC blue R50 25MM V040252025050 buc LEI 20 20 54.64 ACE RECIPROC blue R25 31MM V040252031025 buc LEI 20 20 54.64 RECIPROC blue Conuri Guttapercha R25 rosu V040258028025 buc LEI 5 5 82.09 RECIPROC blue Conuri Guttapercha R40 negru V040258028040 buc LEI 2 2 82.09 RECIPROC blue Conuri Guttapercha R50 galben V040258028050 buc LEI 2 2 82.09 HyFlex EDM 20/05 Preparation File, 25mm CLT60022276 buc LEI 5 5 176.39
- Număr anunț
- DA27030468
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.631,16 RON
- Valoare atribuită
- 7.631,16 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.