Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigenție de șantier pentru obiectivul „Reabilitare bloc de locuințe sociale, strada Luminișului 13A” Baia Mare- conform oferta inregistrata la sediul autoritati contractante nr. 41009/09.11.2020

Număr anunț
DA26965328
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
ECOLOGICAL DESIGN & GARDNEING (CUI 40959866)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat