Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COP.A4 BRILIANT 30 TOP X 14.29 = 428.70 RON PIX METALIC CU MECANISM/ALBASTRU 10 BUC X 2 = 20 RON BANDA ADEZIVA 48X66 TRANSPARENT 2 BUC X 5 = 10 RON LIPICI LICHID 1 BUC X 5 = 5 RON TEXTMARKER CU CLIP VERDE 5 BUC X 3 = 15 RON NOTITE ADEZIVE 75x100mm 100FILE 2 BUC X 6 = 12 RON CAPSE 24/6 2 BUC X 3 = 6 RON HARTIE COP.A3 BRILIANT 1 BUC X 32 = 32 RON DOSAR PLASTIC A4 3 SET ( 25 BUC) X 25 = 75 RON FOLIE DOCUMENTE A4 4 SET X 23 = 92
- Număr anunț
- DA27032737
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MOVILITA (CUI 22811828)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695,70 RON
- Valoare atribuită
- 695,70 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.