Atribuită
Cumpărare directă
CABLURI MANUFACTURATE CONFORM ANEXA: - CABLU DE SEMNAL 2x2.5 MM. ECHIPAT CU 2x SPEAKON NEUTRIK, 35 ML. – 1 BUC. - CABLU DE SEMNAL 2x2.5 MM. ECHIPAT CU 2x SPEAKON NEUTRIK, 50 ML. – 1 BUC. - CABLU DE SEMNAL 2x2.5 MM. ECHIPAT CU 2x SPEAKON NEUTRIK, 13 ML. – 1 BUC. - CABLU DE SEMNAL 2x2.5 MM. ECHIPAT CU 2x SPEAKON NEUTRIK, 25 ML. – 1 BUC. - CABLU DE SEMNAL 2x2.5 MM. ECHIPAT CU 2x SPEAKON NEUTRIK, 45 ML. – 1 BUC. - CABLU DE SEMNAL 2x2.5 MM. ECHIPAT CU 2x SPEAKON NEUTRIK, 10 ML. – 1 BUC.
- Număr anunț
- DA27029135
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - CERCUL MILITAR NATIONAL UM 02594 BUCURESTI (CUI 6080114)
- Furnizor / câștigător
- FBS LINES SRL (CUI 14491110)
- Cod CPV
- 31224400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.357,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.357,98 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.