Atribuită
Cumpărare directă
INT5010 HARTIE COPIATOR A4 VARY COPY 25 INT0707 BIBLIORAFT A4 7,5CM PP 5 INT0404 BIBLIORAFT A4, 5 CM PP 5 INT4830 FOLIE PROT A4 100/SET NOKI 2 INT3235 DOSAR PL. A4 SINA+GAURI NOKI 220 LTZ5008 PERFORATOR MEDIU 30 COLI 5,5MM 1 LTZ5502 CAPSATOR METALIC 5502 30 COLI 1 KRS4310 CAPSE KORES 24/6 10 INT1307 DOSAR CARTON CU SINA ELBA 100 ZEB4672 PIX CU GEL ZEBRA SARASA 0,5MM 10 INT9909 PIX CU GEL UNI-BALL UM-170 0,7 2 KRS3614 TEXTMARKER LAT KORES 4CUL/SET 4 KRS4201 STICK NOTES 75X75MM KORES 2 KRS2083 WHITEBOARD MARKER VF.ROT KORES 100 INT8550 SUPORT METAL.PT CUB HARTIE 2 INT5055 SUPORT METAL INSTR.SCRIS MESH 2 INT0254 SUPORT REVISTE METALIC 5 KRS20861 BURETE MAGNETIC PT WHITEBOARD 20 DBT036 REZERVA CUB 9X9 ALB 60G 2 MEM1833 BANDA DUBLU ADEZIVA 18MMX33M 2 INT2566 BANDA ADEZIVA 25MMX60M 1 INT02411 PIX UNICA FOLOSINTA PENSAN 20 INT6116 CALCULATOR 16 DIG. 6016 T2000 1 INT50100 HARTIE COPIATOR A4 NATURAL 15
- Număr anunț
- DA26963652
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA RADENI (CUI 17140815)
- Furnizor / câștigător
- BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.440,87 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.