Atribuită
Cumpărare directă
Anvelopa All Seasons Bf Goodrich G-Grip ALL SEASON 2 195/65/R15 91H Producator BF Goodrich Model Anvelopa g-GRIP All Season 2 Sezon All Seasons Latime 195 Inaltime 65 Diametru R15 Indice Sarcina 91 = pana la 615 kg per anvelopa Indice Viteza H = pana la 210 km/h in siguranta Protectie Janta Nu Consum Combustibil C Aderenta Carosabil B Nivel Zgomot 69 Destinatie Turisme
- Număr anunț
- DA26964041
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTEILE SRL (CUI 15157543)
- Cod CPV
- 34351000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880,68 RON
- Valoare atribuită
- 880,68 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.