Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie software de protectie informatica antivirus, antimalware si controlul dispozitivelor de stocare conectate la nivelul Directiei Generale Anticoruptie (pentru 954 statii de lucru, 14 servere fizice, 24 servere virtuale, 11 host-uri masini virtuale), conform caietului de sarcini anexat si ofertei.
- Număr anunț
- DA26974376
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48761000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.050 RON
- Valoare atribuită
- 23.050 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.