Atribuită
Cumpărare directă
Rola de sterilizare autoclav; 150 mm x 200 m; pret pe bucata (rola); fabricata din hartie medicala si un strat de poliester; dotate cu indicatorii pentru sterilizarea ETO sau cu aburi; culoarea se schimba daca sterilizarea a fost efectuata cu succes; sigilare cu 3 straturi pentru o inalta protectie antimicrobiana; transparente; depozitare la o temperatura sub 25 de grade si o umiditate sub 60%; banda trebuie sa prezinte termenul de valabilitate inscriptionat si certificat; initierea tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA26972955
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,50 RON
- Valoare atribuită
- 108,50 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.