Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta solicita achizitionarea unor multifunctionale necesare in cadrul Liceului Teoretic David Voniga Giroc si structurile aferente acestuia.

Număr anunț
DA26976720
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.760 RON
Valoare atribuită
3.760 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.760 RON

din 3.760 RON estimat