Atribuită Cumpărare directă

6GK7277-1AA10-0AA0- S7-1200 SWITCH CSM1277 -1 bucata GJL1313009R8101- CONTACTOR 16A 5,5KW 24VDC 1NO -2 bucati

Număr anunț
DA27033822
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,85 RON
Valoare atribuită
626,85 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,85 RON

din 626,85 RON estimat