Atribuită Cumpărare directă

Corp iluminat LED PANEL 92PANEL020W , 48W, 4000 K = 42 buc Corp de iluminat LED PANEL 92PANEL021W 4000k (temperatura culoare neutra/calda) = 3 buc

Număr anunț
DA27020919
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
REAL AUTOMATIC SRL (CUI 19023145)
Cod CPV
31532900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.064,40 RON
Valoare atribuită
4.064,40 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.064,40 RON

din 4.064,40 RON estimat