Atribuită Cumpărare directă

Specificatii tehnice Tip memorie DDR4 Capacitate 8GB Frecventa 2666 MHz Latenta CL 15 Tensiune alimentare 1.2 V

Număr anunț
DA26974311
Autoritate contractantă
INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,76 RON
Valoare atribuită
395,76 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395,76 RON

din 395,76 RON estimat