Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia unui pat electric cu doua motoare si saltea, necesar pentru beneficiar imobilizat la pat de la CPV MARASESTI, centru subordonat DGASPC VRANCEA. Pat electric cu doua motoare + saltea DESCRIERE - Cadru metalic din teava rectangulara cu dimensiuni 50 x 30 x 2m x50 x 30 x 1,5 ; - Somiera din 4 sectiuni; - Sectiunea spate si sectiunea gambe se poate ajusta cu ajutorul a doua motoare cu ajutorul unei telecomenzi - Grilaje laterale pliabile ușor, cu ajutorul unui buton - Tablii de cap si de picioare executate din material plastic rezistent (PP) ce pot fi indepartate cu usurinta. - Pozitie fowler si vasculara - Doua locase pentru montarea suportilor pentru perfuzii sau a manerelor triunghiulare pentru ridicare pacienti; - Doua carlige basculante pentru pungi urina, cate unul pe fiecare parte a patului - Patru roti pivotante 360° dotate cu franare individuale cu dimensiunea de 125 mm. - Greutatea maxim admisa:180 kg - Suport perfuzie reglabil pe inaltime Marcaj CE / certificat de conformitate, conform Directivei 93/42/EEC, emis de un organism notificat Certificat EN ISO 9001 / EN ISO 13485 PREZENTA REPREZINTA COMANDA FERMA Transportul este inclus in pret. Livrarea se va face la sediul CPV MARASESTI, str. Cuza Voda, nr 15 Persoana de contact dl Dragan Daniel, tel 0784 226249 sau Bogadan Chiris tel 0770 464485
- Număr anunț
- DA27006601
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33192120-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.906,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.906,34 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.