Atribuită Cumpărare directă

conform descriere

Număr anunț
DA27032897
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI 9068280)
Furnizor / câștigător
METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL (CUI 26157581)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,25 RON
Valoare atribuită
731,25 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,25 RON

din 731,25 RON estimat