Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE : BURGHIU VIDIA PRINDERE SDS 6X160MM - 1 BUC X 5.04 LEI/BUC BURGHIU PRINDERE SDS 10X160MM - 1 BUC X 6.30 LEI/BUC BURGHIU PRINDERE SDS 8X160MM - 1 BUC X 5.88 LEI/BUC SET BURGHIE METAL HSS 2*8MM - 1 SET X 31.93 LEI/SET CLESTE PORTELECTROD PT SUDURA 300A - 1 BUC X 25.63 LEI/BUC DISC RED SQUARE METAL 230*2.0 - 5 BUC X 8.40 LEI/BUC MASCA SUDURA OPTOELECTRONICA - 1 BUC X 98.32 LEI/BUC MANUSI LATEX GALBEN - 1 BUC X 6.30 LEI/BUC MANUSI LATEX GALBEN - 1 BUC X 6.30 LEI/BUC MANUSI LUCRU PIELE VACA - 2 BUC X 7.56 LEI/BUC PERIE SARMA CU MANER LUNG - 1 BUC X 5.88 LEI/BUC LACAT ALAMA 60MM - 1 BUC X 18.91 LEI/BUC LACAT ALAMA 60MM - 1 BUC X 18.91 LEI/BUC LACAT ALAMA 30MM - 2 BUC X 6.72 LEI/BUC CILINDRU 80C 40/40 UNI 3CH- 2 BUC X 34.45 LEI/BUC CILINDRU 62 MM CENTRAT 26/26/62 - 1 BUC X 24.37 LEI/BUC ELECTROZI SUPERTIT 6013 2.5*350 - 4.5KG X 12.61 LEI/KG ELECTROZI SUPERTIT 3.2*350 - 4.7KG X 12.61 LEI/KG SARMA 1.18 MM - 3 KG X 5.04 LEI/KG SURUB GIPS CARTON FR 3.9*45 - 838 BUC X 0.04 LEI/BUC SURUB GIPS CARTON FR 3.9*45 - 162 BUC X 0.04 LEI/BUC BROASCA APLICATA ORO 41-11 - 1 BUC X 55.46 LEI/BUC BROASCA LEMN 35-1741 P90 - 1 BUC X 16.81 LEI/BUC MANER MURES 701-56 P90 AAL - 1 BUC X 19.33 LEI/BUC DIBLU UNIVERSAL CONSTRUCTII O 8*50MM - 50 BUC X 0.17 LEI/BUC DIBLU UNIVERSAL CONSTRUCTII O 10*60MM - 50 BUC X 0.25 LEI/BUC SURUB PAL SI LEMN 5.0*60 - 50 BUC X 0.11 LEI/BUC SURUB PAL SI LEMN 6.0*60 - 50 BUC X 0.17 LEI/BUC LOPATA ZAPADA 785X450MM - 1 BUC X 96.64 LEI/BUC

Număr anunț
DA27006897
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,48 RON
Valoare atribuită
789,48 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,48 RON

din 789,48 RON estimat