Atribuită
Cumpărare directă
BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM TAFF 30 Hartie copiator TRAFIC A4 25 Dosar plastic TAFF 200 DOSAR SINA CARTON 300 USB 16 GB 5 USB 32 GB 5 CAPSATOR DACO 24/6 3 Capsator 24/6Herlitz Metal 2 RADIERA S20 FACTIS 7 Creion NEON LYRA 20 Pix roller V7 HI-TECPOINT reinarcabila 2 Rezerva roller V5/V7 HI-TECPOINT 2 STILOU ECADA 2 Legitimatii serviciu personal specializate 4 Folie protectie 50 microni 200 Plic silicon C6 400 PERFORATOR 60 COLI 3 Calculator MILAN 512 4 Perforator 45 coli Metalic NOKI 2 ASCUTITOARE MILAN DUBLA 7 Decapsator DACO 6 Banda Adeziva hartie 48x40 DACO 6 DOSAR PLIC CARTON 40 RIGLA 30 CM KOH 10 Sfoara alba bumbac 10 Buretiera ECADA 12 Sac de polietilena 550X1000x0.12 mm 20
- Număr anunț
- DA27022104
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.429,45 RON
- Valoare atribuită
- 2.429,45 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.