Atribuită
Cumpărare directă
furnizarea unei cantitati anuale de 420 MWh; Perioada: 01.01.2021, ora 7 a.m. - 31.12.2021, ora 7 a.m. Pret gaze naturale este142,36 lei/MWh si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95,00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 2.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28,49 lei/MWh. Pret total = 136,49 lei/MWh Acciza= 5,87 lei/MWh Pret Total cu acciza= 142,36 lei/MWh
- Număr anunț
- DA27030819
- Autoritate contractantă
- Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 65210000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.791,20 RON
- Valoare atribuită
- 59.791,20 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.