Atribuită Cumpărare directă

COS GUNOI CU SCRUMIERA 22X56,5CM

Număr anunț
DA27022497
Autoritate contractantă
Comuna Magiresti (Primaria Magiresti) (CUI 4353099)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,05 RON
Valoare atribuită
371,05 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,05 RON

din 371,05 RON estimat