Atribuită Cumpărare directă

Solutie de curatare Gembird compressed air duster (flammable), 600 ml

Număr anunț
DA27004320
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI 14057015)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
24113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat