Atribuită
Cumpărare directă
ciment rapid 2000kg x8.04 DESCRIERE - APLICARE Mortar hidroizolant, pe bază de ciment, elastic bicomponent. Adecvat pentru suprafeţe care prezintă sau se aşteaptă să prezinte fisuri capilare din cauza dilataţiilor-contracţiilor sau vibraţiilor. Este ideal pentru terase, piscine, bazine, supraterane, etc. De asemenea se folosește pentru hidroizolare sub plăcile ceramice, combinat cu adezivul elastic ISOMAT AK-ELASTIC. Este clasificat ca strat de protecție pentru beton conform EN 1504-2.
- Număr anunț
- DA26987137
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
- Cod CPV
- 33141830-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.080 RON
- Valoare atribuită
- 16.080 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.