Atribuită
Cumpărare directă
DISTRUGATOR AUTOMAT DOCUMENTE REXEL AUTO + 130X, 130 coli, P4, cu ULEI DISTRUGATOR Modelul Auto+ 130M micro cut distruge automat pana la 130 coli (80 gsm) sau 140 coli (70 gsm) in bucati tip particule. Distruge carduri de credit, capse si agrafe de birou. Capacitate cos 26L, 250 de coli A4. Functie inteligenta anti-blocare a hartiei. Indicator pentru cos plin. Nivel de securitate P-4. Taiere tip cross cut (confeti) 4 x 40 mm.
- Număr anunț
- DA26987133
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.764,71 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.