Atribuită
Cumpărare directă
RIGLA - 5 BUC, MAPA - 3 BUC, MARKER - 5 BUC, CREION - 7 BUC,DOSARE PVC - 50 BUC, CREION CORECTOR - 10 BUC, DISP.CASIERIE - 4 BUC, REG.CASA AUTO. - 6 BUC, BON TRANSFER - 4 BUC, BON CONSUM - 4 BUC, CALCULATOR - 1 BUC, RADIERA - 4 BUC, ASCUTITOARE - 3 BUC, FOLIE PVC - 5 BUC, CORECTOR - 5 BUC, SCOTCH - 2 BUC, SCOTCH - 5 BUC, PIX GEL - 3 BUC, PIX - 30 BUC, MARKER - 7 BUC, BURETE TABLA - 10 BUC, CUB HARTIE - 5 BUC, SFOARA - 5 BUC, ETICHETE - 19 BUC, AGRAFE - 10 BUC, AGRAFE - 5 BUC, ACE GAMALIE - 5 BUC, CAPSE 24/6 - 10 BUC, TAVITA - 6 BUC, CALENDAR - 5 BUC, AGENDA - 2 BUC.
- Număr anunț
- DA27032710
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI (CUI 4350416)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI 1445031)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.091,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.091,58 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.