Atribuită
Cumpărare directă
- NU necesita mentenanta, NU emana gaze - Pot functiona in orice pozitie (orientare) - Foarte rezistente la socuri si vibratii - Electrolit GEL ( NU curge chiar daca se sparge ) - Rata de descarcare scazuta - Recomandate pt cicluri profunde de descarcare - Durata preconizata de viata: pana la 12 ani (in functie de aplicatie si conditiile de lucru) - Mai mult de 2400 de cicluri de incarcare/descarcare (pana la 30% DOD) - 12 V-100 Ah - Dimensiuni 331x173x216mm... 27kg APLICATII: - Panouri Fotovoltaice - Eoliene - Rulote , Barci - Carucioare Handicap - Ups - Industrial - Alarme si Securitate - Energie rezerva industriale - Dispozitive medicale - Sisteme izolate - Motoare electrice Se ofera consultanta pentru instalare.
- Număr anunț
- DA27027025
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
- Furnizor / câștigător
- DAVSER DIS SRL (CUI 16454275)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.