Atribuită Cumpărare directă

5190-9068 Cap, 9mm blue scrw bnded, PTFE/S, 1000PK x 1 buc. - 1 bucata Capace pentru flacoanele de 20 mL cu crimp, 100buc/pachet - 10 bucati

Număr anunț
DA27004015
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA TIMISOARA (CUI 13713243)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
44618340-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.598 RON
Valoare atribuită
2.598 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.598 RON

din 2.598 RON estimat