Atribuită Cumpărare directă

1 FURTUN SPIRALA PT.ABSORBTIE 51 ALBA #2000000315430 m 10 14.2017 2 COLIER SGB W1 56-59 #2000000272450 buc 2 4.6218 3 DISCURI AUTOFIXARE 125MM P80 PS22 #2000000430485 buc 50 1.4286

Număr anunț
DA27006243
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,69 RON
Valoare atribuită
222,69 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,69 RON

din 222,69 RON estimat