Atribuită Cumpărare directă

Grebla Frunze , Solid L, 520 mm, 25 dinti - 20 buc; Foarfeca de gradina pentru crengi Single step - 10 buc; Foarfeca de gradina pentru crengi - 3 buc

Număr anunț
DA27031624
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.105,07 RON
Valoare atribuită
3.105,07 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.105,07 RON

din 3.105,07 RON estimat