Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectanti (Rev.2) pentru maini si suprafete cu respectarea caracteristicilor din descriere/ produs. Livrarea produselor va fi suportata de catre furnizor

Număr anunț
DA26990804
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.213,20 RON
Valoare atribuită
4.213,20 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.213,20 RON

din 4.213,20 RON estimat