Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii interioare Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas (desfacere tencuieli vechi , refacere de tencuieli, glet si zugraveli lavabile). Termen de finalizare lucrări: 30 zile lucrătoare de la emiterea ordinului de începere a lucrărilor. Garanția de buna execuție: 5% din valoarea lucrărilor, fără TVA. Restituirea garanției: - 70% din valoarea garanției în termen, de 14 zile de la semnarea procesului verbal de recepție la terminarea lucrărilor; - 30% la expirarea perioadei de garanție acordată lucrărilor pe baza procesului verbal de recepție finală. Perioada de garanție acordată lucrărilor: 12 luni de la recepția la terminarea lucrărilor. Evaluarea costurilor pentru execuția lucrărilor se va face pe baza antemăsurătorii atașate
- Număr anunț
- DA27018206
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- MODERN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 5302654)
- Cod CPV
- 45410000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.001,83 RON
- Valoare atribuită
- 20.001,83 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.