Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici Tip: Telefon cu fir Tip: Analogic Montare pe perete: Da Redial: Ultimul numar Volum sonerie: 3 nivele Altele Culoare: Alb Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA27016899
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32550000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667,95 RON
Valoare atribuită
667,95 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667,95 RON

din 667,95 RON estimat