Atribuită Cumpărare directă

Joc Piatnik Activity Original 2 440 de carti buc 2 96.00 RON Joc de societate Kosmos Catan, Jocul de baza 3-4 jucatori buc 1 103.00 RON Joc Asmodee – Pandemic 2-4 jucatori buc 2 167.00 RON Joc de societate Monopoly, Clasic, in romana 2-4 jucatori buc 1 149.00 RON Joc Asmodee - 7 Wonders 2-7 jucatori buc 1 179.00 RON Joc Jenga 2 jucatori buc 2 98.00 RON Joc de societate Scrabble Original Limba Romana 2-4 jucatori buc 1 129.00 RON Joc de societate Trivia, Romania 400 de carti buc 1 116.00 RON Joc Spin Master - Jumanji, lb. Romana 2-4 jucatori buc 1 118.00 RON Joc de societate Kosmos Catan, Pirati & Exploratori, extensie 2-4 jucatori buc 1 137.00 RON

Număr anunț
DA27005159
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
37524000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.653 RON
Valoare atribuită
1.653 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.653 RON

din 1.653 RON estimat