Atribuită
Cumpărare directă
Reactivi pt. laborator - 1. Acetonitril HPLC, fl. 2,5 L, Merck 100030 1000302500 2.5 l 4 Merck 127.63 510.52 ACETONITRILE GRADIENT GRADE FOR LIQUID C 2. Metanol HPLC, fl. 2,5 L, Merck 106007 1060072500 2.5 l 4 Merck 46.80 187.20 METHANOL GRADIENT GRADE FOR LIQUID CHROM 3. Hyperoside, fl. 25 mg, nr. CAS 482-36-0 TRC-H998200-25MG 25 mg 1 TRC 848.90 848.90 Hyperoside 4. TLC silica gel 60, plastic sheets 20x20 cm, set 25 buc., Merck 1057480001 1057480001 25 buc 1 Merk 424.32 424.32 SILICA GEL 60 25 TLC PLASTIC SHEETS 20 X 20 cm 5. TLC silica gel 60 F254, plastic sheets, 20x20 cm, set 25 buc., cod Merck 1057350001 1057350001 25 buc 1 Merk 364.80 364.80 Plastic TLC plate, silica gel coated with flourescent indicator F254. The silica gel TLC plates come in a quantity of 25 size 20x20 cm for thin layer chromatography applications.
- Număr anunț
- DA26887025
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.335,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.335,74 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.